wtorek, 3 czerwca 2014

Buty

Ostatnio natrafiłam na zestaw butów. W sklepie, którego nie podejrzewałabym o sprowadzanie takich akcesoriów. Spożywczak samoobsługowy - sieć Centrum.
Kupiłam, bo butów nigdy za wiele, a potem przyszła refleksja - na co mi to? Na monsterki się nie nadają. Na Tangkou też chyba nie. No nic, zobaczymy...
Fioletowe pasują na barbie (sprawdzałam na fashionistkach). Dal też może założyć. Na tangkou bałam się zakładać, - nie chciałabym, żeby stopa przez przypadek została w środku.

Czerwone "wróżkowe" mogą być dla barbie, choć są ciut za małe. Dal założyła, ale nieładnie to wygląda, bo ona nie ma zgiętych palców. Butki są gumowate i trochę się poddają przy zakładaniu.

Niebieskie nie pasują na żadną lalkę - mają za mały otwór, a są wykonane ze sztywnego plastiku i nie można ich nagiąć. Spróbuję je rozciąć z tyłu, może wtedy będzie je można założyć. W środku wygląda, że nawet monsterkowa noga się mieści. Tylko jak ją tam włożyć...
Zielono-radioaktywne gumowate pasują na Dal i nawet można je zapiąć. Na fashionistce zapiąć się nie da, ale da się założyć choć są ciut małe.

Różowe są sztywniejsze, ale poddają się. Można założyć dal, barbie nie daje rady, trzeba by piętę ostrugać. Jak w kopciuszku. Znacie tę wersję bajki, co siostry ucinają sobie palce lub piętę żeby założyć pantofelek?
I ostatnie z paczki - butki z kółkami. Myślałam, że będą najbardziej uniwersalne a tu...
Tangkou założy, ale trzeba je otworzyć (ściągnąć spód z kółkami i wtedy but się otwiera). Dal może założyć. Barbie już nie. Może płaskostopa.
Podsumowując. 3,49 nie majątek, ale w ogólnym rozrachunku nie wiem, czy się opłaciło ;)
Chyba te radioaktywne najlepsze :)

6 komentarzy:

 1. Dobrze, że chociaż jakieś pasują. :)Ja tak ostatnio z sukienkami miałam na pudełku lalka o fizjonomii Barbie a nijak na prawdziwej w biuście się nie dopinała:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, kloniki są strasznie głodzone, żeby się mieściły w chińskie sukienki ;)

   Usuń
 2. Lepiej butów nie jedz!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Taki zestaw też sobie kiedyś kupiłam. Tzn. "taki" - większy, bo 14 czy 15 par (ale z wszystkimi z Twojego zestawu) z myślą o stadzie bosych, prawie bezstopych klonów, którym się nic "normalnego" na nogach nie trzyma, ale u nich też nie zdają egzaminu. I jeszcze do tego są brzydkie... :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, w sumie jak się tak zastanowić, to z tej paczki podoba mi się jedna para. I to tak trochę na siłę ;)

   Usuń

Eskel bardzo dziękuje za wszystkie komentarze. Nie obiecuje, że odpowie na każdy, ale na pewno każdy przeczyta.