piątek, 11 czerwca 2021

My Little Pony - kucyki z generacji 3

Był czas, że trafiały do mnie co chwilę. Niestety "źródło" z pobliskiego ciucholandu wyschło. Te udało mi się złapać na aukcjach na początku zimy. Czekały na fotki, aż odrosną kwiatki, gdzie wszystkie poprzednie kucyki miały sesje zdjęciowe.


Wind Drifter (c)2005 Hasbro Made In China - różowy kucyk z tęczowymi włosami w grzywie i ogonie. Ciekawostką jest znaczek, który nie jest namalowany, jak u innych kucyków, a jest to kolorowy motylek "siedzący" na zadzie po prawej stronie kucyka.


Sparkleworks III (c)2002(?) Hasbro Made In China - pomarańczowy kucyk z różowymi włosami z brokatem. Jej znaczkiem są kolorowe fajerwerki.

Cheerilee (c)2007 Hasbro Made In China - ta wersja ma oprócz znaczka (różowy kwiat z listkami) namalowane na nogach żółte kwiatki. W komplecie miała kapelusz, niestety zagubił się w pomroce dziejów.


Petal Blossom (c)2002 Hasbro Made In China- fioletowy kucyk z różowym kwiatkiem na zadku. Jej cechą charakterystyczną są bardzo długie włosy z brokatowymi pasemkami.

Przyjechała do mnie z "naszyjnikiem" w kształcie gwiazdy z napisem "Star", ale nie wiem, czy to jest akcesorium od MLP, czy może coś innego.

Podobno niedługo (na jesieni 2021) pojawi się nowa bajka z kucykami (chyba serial animowany), a co za tym idzie nowa generacja kucyków. Ciekawe, jakie będą. Te ostatnie generacji 4-5 kształtem głowy mało przypominają konie...


Pozdrawiam!

2 komentarze:

  1. Jak fajnie czesem popatrzyć na kolorowe koniki, właśnie dłuugo ich nie widziałam ... a ten motylek na zadzie jest superaśny! "he made my day" :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie zbieram kucyków, wolę lalki, ale na fotki u innych blogowiczów chętnie popatrzę :-) Słodkie ;-)

    OdpowiedzUsuń

Eskel bardzo dziękuje za wszystkie komentarze. Nie obiecuje, że odpowie na każdy, ale na pewno każdy przeczyta.